پژوهشکده معتمد جهاد دانشگاهی- اخبار پژوهشکده
برگزاری سخنرانی های تازه های سرطان پستان در راستای جلسات تومور بورد هفتگی

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1395/2/18 | 

AWT IMAGEبرگزاری سخنرانی های تازه های سرطان پستان در راستای جلسات تومور بورد هفتگی

جلسات تومور بورد هفتگی پژوهشکده سرطان پستان با رویکرد تصمیم گیری تیمی در تشخیص و درمان بیماران به صورت هفتگی هرهفته سه شنبه ها در پژوهشکده سرطان پستان جهاد دانشگاهی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده سرطان پستان جهاد دانشگاهی، بر اساس اعلام گروه پژوهشی بیماری های پستان این جلسات پیرو جلسات سال های گذشته از اردیبهشت ماه 95 مرتبا هرسه شنبه ساعت 13/30 الی 15 برگزار خواهد شد و برای شرکت کنندگان همراه با امتیاز بازآموزی خواهد بود.

 دکتر آسیه الفت بخش مدیر گروه پژوهشی بیماری های پستان و دبیر برگزاری تومور بورد هفتگی بیماری های پستان در این رابطه گفت: در راستای برگزاری این جلسات، در هر جلسه تازه های یکی از موضوعات چالش برانگیز در تشخیص و درمان مطالعه و به بحث گروهی گذاشته خواهد شد تا مبنای به روز رسانی پروتکل تشخیصی – درمانی پژوهشکده سرطان پستان در سال جاری قرار بگیرد.
وی ادامه داد: رفرانس های این سخنرانی ها، گایدلاین های مطرح دنیا، آخرین کنگره های انکولوژی، رادیولوژی و جراحی و مقالات معتبر و جدید است و کلیه پزشکانی که در کلینیک های تخصصی پژوهشکده مشغول به کار هستند در این تبادل نظر سهیم خواهند بود. شرکت در جلسات مولتی دیسیپلینری برای کلیه پزشکان و پیراپزشکان آزاد و بدون هزینه خواهد بود.

نخستین سلسله از جلسات مذکور تاریخ 95/2/14 با موضوع کارسینوم لوبولار برگزار شده و جلسه آتی نیز در تاریخ  21 اردیبهشت ماه برگزار می گردد و سایر جلسات هرهفته سه شنبه ها برگزار خواهد شد.

خاطر نشان می شود؛ این جلسات در محل ساختمان شماره 2 پژوهشکده واقع در : خیابان انقلاب، خیابان ابوریحان، خیابان وحید نظری، پلاک 45، طبقه سوم، سالن جلسات برگزار می گردد.

نشانی مطلب در وبگاه پژوهشکده معتمد جهاد دانشگاهی:
http://ibcrc.ir/find.php?item=1.113.629.fa
برگشت به اصل مطلب